haus spezi hausspezi Ráj dřeva Pila Kuklík dv okna

Vchodové dveře

Vchodové dřevěné dveře jsou vstupní branou a vizitkou našeho domu. Za nimi se otevírá prostor, který určuje první dojem, a proto je důležité určit správný design dveří tak, aby dveřní prostor vhodně doplňoval Váš dům.

Správné dveře ale nemají pouze dekorativní funkci, ale i izolační – proto Vám nabízíme naše vysoce kvalitní vchodové dveře, které mají v obou ohledech vysoké přednosti.

Níže pod článkem najdete nabídku vchodových dveří firmy DV okna, v případě jakéhokoli dotazu nebo připomínky nás kontaktujte.

 

Dveře vchodové – struktura

Dřevěné dveře se skládají z vícevrstvých lepených hranolů. Používá se třívrstvý až čtyřvrstvý lepený hranol. Lze si vybrat z těchto materiálů: smrk, dub, borovice anebo meranti. Nyní se již vyrábějí vchodové dřevěné dveře opláštěné hliníkem, pro vyšší kvalitu izolace a životnosti. Vchodové dveře mohou být jak v rámové, tak v sendvičové konstrukci křídla.

Na dveře se používá dvojité dřevo a mezi tím je tvrdý pěnový polyuretan. Silikonový tmel je trvale pružný a odolný, utěsňuje prostor mezi sklem a dřevem. Okapnice je hliníková eloxonová ochrana před vniknutím deště.

 

Dveře a výplně

Nabízíme skleněné, dřevěné a kombinované výplně. Sklo se používá dvojité a trojité, hlavně kvůli izolační bezpečnosti. Zákazník si vybírá barvu vchodových dveří z velkého vzorníku, barvy musí být odolné všem ročním dobám i UV záření.

 

Doplňky k dřevěným dveřím

K doplnění hotového výrobku si zákazník vybírá na dveře kliku, zámek, panty, různá ozdobná kování, bezpečnostní zámky.

 

 

Stáhněte si  nabídku vchodových dveří

 

Soubory ke stažení

Vchodové dveře - nabídka

Vchodové dveře - nabídka

 

 

Vchodové dveře Třebíč | Dřevěná okna - Třebíč, Vysočina | Eurookna Třebíč | Dřevěná eurookna Třebíč, Vysočina | Výrobce eurooken Vysočina | Jímky, žumpy, septiky | Výroba jímek | Jímka, septik